Mob. tel. +370 604 28008 Mob. tel. +370 684 55550 
Paieška pagal modelį
Padangų paieška
Plotis:
Aukštis:
Spindulys:
Tipas:

Specialūs pasiūlymai
Gamintojas: KEMPERIO NUOMA
, , , 1para vnt
Kaina: 150 € (517.92 Lt)

Gamintojas:
, , , vnt

Gamintojas:
, , , vnt

Gamintojas:
, , , vnt

 
slideshow slideshow slideshow slideshow
Montuojame Balansuojame Ratlankiai

Montavimas

Mūsų įmonė teikia automobilių priežiūros paslaugas Vilniuje.
 
Klientams siūlomos optimalios kainos. Pasinaudoję mūsų mobilios padangų montavimo dirbtuvės paslaugomis, Jūs sužinosite, kas yra operatyvi pagalba Jūsų automobiliui, konkrečiai - Jūsų padangoms.
 
Mes žinome viską, kas padės sutaupyti Jums Jūsų padangų aptarnavimo sąskaita ir siūlome Jums kvalifikuotas paslaugas:
 
padangų montavimą;
sezoninį padangų keitimas;
balansavimą;
padangų remontą (šoninių įpjovimų remontą, vulkanizavimą);
sezoninį padangų saugojimą.
 
Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti Jums profesionalias ir kokybiškas padangų montavimo paslaugas, kurių dėka pailgės padangų tarnavimo laikas ir Jūs galėsite džiaugtis puikiomis važiavimo akimirkomis. Tai suteiks jums daugiau teigiamų emocijų, išvaduos jus nuo rūpesčių, susijusių su papildomomis išlaidomis naujoms padangoms. Savalaikis padangų keitimas – saugios kelionės garantas. Padangas pakeisime ir subalansuosime vos per keletą minučių. 
 
Padangų ir šoninių įpjovimų remontas
 
Kelyje gali nutikti bet kas: gali pradurti padangą ar ją įpjauti. Pats sudėtingiausias ir daugiausiai darbo reikalaujantis remontas – šoninių padangų įpjovimų sutvarkymas ir bekamerinių padangų remontas. Šiems darbams naudojama ypatinga technologija, profesionali padangų montavimo įranga ir specialiai apmokytas personalas.
 
Mes teikiame kvalifikuotą pagalbą, kadangi specializuojamės:
padangų montavime, automobilių padangų remonte ir naudojamės šiuolaikinėmis padangų remonto technologijomis ir vokiečių firmos TOP TOOL medžiagomis. Ši firma laikoma padangų remonto technologijų lydere pasaulinėje rinkoje. Savo darbe mes naudojamės pačia šiuolaikiškiausia įranga, kokybiškai montuojame padangas, balansuojame ratus, remontuojame padangas, padangų (taip pat ir bekamerinių) įpjovimus (netgi šoninius).
 
 

Naudotos padangos, padangų montavimas, padangų balansavimas, padangos, montavimas, balansavimas. balansavimas vilniuje, vasarinės padangos vilniuje

Visos teisės saugomos 2010 - 2021 m. © Tinklapių ir svetainių kūrimas